Akce

 

Nadcházející akce

Mužinec

Vede Vláďa Polívka. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Lučany – Bramberk – Jablonecké paseky

Délka výletu do 7 km. Podle Mirka Poláka. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

BB podzimní Bosna

Již tradiční školní podzimní prázdniny v Pasekách. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Vínování na Moravě

Jedeme do Hnanic (tedy ne těch u Turnova) a budeme užívat podzimu a jeho darů a taky trochu chodit a jezdit na kole. Michal a Milča Kučerovi Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Alternativní výlet

Vede Honza Grégr. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Vyzvědači

Již tradiční celorepubliková akce, která se koná každý rok v jiném krásném městě naší republiky.  Doporučená účast pro detektivy a sportovce. Datum: 8.-10.listopad Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Výroční členská schůze 2019

Letos opět v tradičním prostředí hotelu Karel IV. v Turnově. Podrobnější informace postupně zde. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Vánoční schůzka

Vánoce se blíží, půjdeme proto na Santovu chatu ve velehorách Krkonoše- Bosna.  Lyžování, chození, výborná večeře, zábava a co víc- super kamarádi Datum: prosinec (upřesníme) Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Antistres Brtníky

Jako tradičně vyrazíme na protest proti předvánočnímu stresu za relaxací do zimní krajiny. Míša Kunetková Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Zpívání koled

Přijměte, prosím, pozvání, stejně jako v minulých letech, na předvánoční zpívání turistů a jejich kamarádů do Husova sboru v Turnově v předvečer Štědrého dne. Zpívání koled a vánočních písní se uskuteční od 17:00 hod. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Další akce
 

Uplynulé akce

Slunko vyhouplo se nad horu, křest knihy

Vážení přátelé, přijměte, prosím, pozvání na křest knihy Slunko vyhouplo se nad horu, která obsahuje historii Klubu českých turistů Sokol Turnov od roku 1946 do roku 1989. Významná část knihy je věnována rokům, na které jistě většina z vás ráda vzpomíná. Slunko vyhouplo se nad horu, je tradiční písní prostupující všemi generacemi, co by tradiční […]

Zobrazit více »

Bláznův orientační běh za faraonem

Dobrý den, ahoj, všichni moc dobře víme že hlavním symbolem Faraonů jsou pyramidy v Gíze a hrobky v nich ukryté. Ale už ne všichni vědí o jeskyních malbách a pokladech indiánů, jejichž výskyt byl nalezen mimo jiné i nedaleko Turnova a my máme jedinečnou možnost se do nich podívat. Dostala se nám do rukou mapa […]

Zobrazit více »

Tajný výlet

Vede Alena Suchardová. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Babinec

Vede Dobra Houserová. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

BOSNA – DŘEVO

Tradiční podzimní práce na Bosně: úklid příprava dřeva (a) v lese (b) u Bosny Letos je odvoz dřeva traktorem z lesa ve variantě až v neděli ráno, jinak vše podle tradičního scénáře, bude-li třeba cokoli předem upřesnit, dozvíš se to zde. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Krajem kamenných seker

Délka výletu do 8 km. Vede Honza Grégr. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Hvězdy nám (ne)přály, aneb procházka po Plzni

Ahoj, dobrý den, Podle Inků, Egypťanů a Číňanů začíná nový rok vždy podle postavení hvězd. Naši hvězdáři to vidí jinak, nový rok začíná rachejtlemi, oslavami a přípitky. Letos se všechny prastaré civilizace shodly, že naší Planetě hrozí veliké nebezpečí. Celý cyklus Mléčné dráhy byl rozhozen. Nový rok, slunovrat, rovnodennost, a mnoho dalších velmi významných divů […]

Zobrazit více »
Plzeň,

Na kole na Bosnu 2019

Cyklovýlet s přespáním na Bosně. Minule jsem vzhledem k počasí šli pěšky, letos to snad vyjde na kole : cyklobusem do Bedřichova a pak přes Jizerky. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »
Bosna,

Tábor 2019

Zakončení celého roku dvoutýdenním táborem na novém krásném tábořišti Hadovka. Už se těšíme na super téma. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »
konstantinovy lázně,

Další akce