Akce

 

Nadcházející akce

Vánočka na Bosně

Vaří holky 😉 Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Antistres v Lužických horách

Jako každoročně se nenecháme stresovat vánočními přípravami a vyrážíme do našich oblíbených Lužických hor - přespíme na hradě Tolštejn. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Zpívání koled

Přijměte, prosím, pozvání, stejně jako v minulých letech, na předvánoční zpívání turistů a jejich kamarádů do Husova sboru v Turnově v předvečer Štědrého dne. Zpívání koled a vánočních písní se uskuteční od 17:00 hod. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

BB Silvestr

Po několika letech jsme měli štěstí a los nám přiřkl možnost trávit přelom roku na Bosně! Tak už jen aby nasněžilo a bylo spráuné kerkonošské povětří. Možnost protažení pobytu při volnu turnovských škol do pátku 4.ledna je rovněž příjemné. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Silvestr on the Road

Zatím je cíl neznámý, jisté je, že se sejdeme. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Lyžování na Bosně

Tradičně se sejdeme na Bosně a když Pán Bůh dá, budeme i lyžovat. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Dršmaš

Florbalový turnaj vedoucí akce: Zbyněk, Kačka, Eliška Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Cestovník 2019 – Reunion

Srdečně vás zveme na promítání fotografií z cesty po ostrově Reunion - sopky, džungle, vodopády v Indickém oceánu. Promítají Mirek a Jana Mejzrovi Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Další akce
 

Uplynulé akce

Malá Skála – RD Laudovi

Pro skupinu(y): Noční přechod s cílem na Malé Skále

Zobrazit více »
Malá Skála,

Vánočka na Bosně

Zpívání koled, Vánoční nálada, lyžování a hlavně spousta kamarádů na Vánočce v Pasekách.

Zobrazit více »
Paseky nad Jizerou – Bosna,

Výroční členská schůze 2018

Přijměte, prosím, srdečné pozvání na Výroční členskou schůzi KČT Sokol Turnov, která se koná v pátek 23. listopadu 2018 v hotelu KAREL IV. v Turnově. Program : 18:00 - 19:00 - Prezence, příspěvky na rok 2019, občerstvení ; následuje: 1.  Zahájení schůze, hudební vložka, uvítání hostů 2.  Zpráva o činnosti v roce 2018 3.  Komentář […]

Zobrazit více »

Se Sokoly na Sokol

Rozhodli jsme se reprezentovat turisty na akci Sokola Malá Skála. Projevy byly důstojné, počasí výborné, občerstvení skvělé. " order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"] Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Vyzvědači

Přicházíme s novými informacemi ohledně blížící se vyzvědačské akce. Nakonec hlavní organizátoři přesunuli místo konání akce z Jičína do Litoměřic. Ovšem nezoufejme, pokud si dobře pamatuju, Litoměřice jsou městem, které právě turnovští vyzvědači dokázali ovládnout nejlépe ze všech! Doufejme tedy, že se letos nenecháme zahanbit a pohár z Litoměřic obhájíme! 🙂 Sraz: pátek 16:20 na […]

Zobrazit více »

Jump park Praha

Dobrý den, ahoj, posíláme slíbené bližší informace k blížící se akci 10.11.. Jsme opravdu rádi, že už je vás tolik přihlášených a na všechny se moc těšíme! Odjezd: sraz v 8:25 na vlakovém nádraží v Turnově (případně pro pražské v 10:40 na Hlavním nádraží). Návrat: v 19:12 do Turnova (v 17:15 návrat na Hlavní nádraží, […]

Zobrazit více »
Praha,

Svatomartinská husa a výlet na Szrenicu

Tradičnímu hodování na husičce na Bosně předcházel skvělý výlet z Jakuszyc na Szrenicu, Sněžné jámy a do Sklarske Poreby. Slunce na hřebenech, moře mraků pod námi. " order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"] Pr o s kupinu(y):

Zobrazit více »

Podzimní prázdniny BB

Letos opět na konci října jedeme na Bosnu. Využijeme školní podzimní prázdniny na výlety do okolí či dál do Jizerek nebo Krkonoš. Draky na lítání, lampiony na svícení a jiné tradiční propriety s sebou. Ti, co chtějí jet, se píší sem. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Další akce