Akce

 

Nadcházející akce

Vánočka TOM

      V Mexiku a Latinské Americe je symbolem Vánoc Piñata – uzavřená keramická, nebo papírová nádoba, ve které jsou dárky. Je to jako náš stromeček, akorát visí ve vzduchu.       A co se nestalo hned na začátku adventu? Někdo nám Piñatu ukradl! A bez ní nebudou dárky ani Vánoce!! Ještě, že se […]

Zobrazit více »

Antistres Brtníky

Jako tradičně vyrazíme na protest proti předvánočnímu stresu za relaxací do zimní krajiny. Míša Kunetková Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Vánočka Bosna

Tradiční vánočka na Bosně - tentokrát vaří (zajišťují pokrmy) pánové Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Zpívání koled

Přijměte, prosím, pozvání, stejně jako v minulých letech, na předvánoční zpívání turistů a jejich kamarádů do Husova sboru v Turnově v předvečer Štědrého dne. Zpívání koled a vánočních písní se uskuteční od 17:00 hod. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Silvestr On the Road

Silvestrovské putování čili popocházení po Českém ráji určitě bude. Kam se vydáme a kde skončíme, je zatím překvapení. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Zimní Bosna

Tradiční zimní víkend na Bosně - věříme v lyžování. Jana Mejzrová Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Dršmaš

Víceboj s našimi blízkými kamarády- TOMíky. Spousta netradičních her, zábavy a šílených nápadů.  Datum: 10.-12.leden Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Bruslení v turnovské Maškovce i s rodiči

Vezměte rodiče, kamarády nebo spolužáky na zábavné dopolední bruslení se soutěžemi. Podrobnosti k akci připravujeme. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Zimní pobyt na Bosně

Tak snad bude dost sněhu Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Běžkování na Šumavě

Prodloužený víkend na Filipově Huti, kde snad bude sníh, i když jinde nebude. Jana Mejzrová Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Další akce
 

Uplynulé akce

Noční přechod na Malou Skálu

Tradiční prosincová akce, jejíž trasa stejně jako minulý rok nevede na Malou Skálu. Tentokrát jdeme z Železného Brodu na Kozákov. Vlak z Turnova do ŽB jede v 17:19. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Degustace DeVino

Degustace osvědčeného vinaře z Chvalovic. Info přihlášeným posílal Martin. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Vánočka MiniTOM ve Sloupu v Čechách

Již tradiční vánoční generálka v kolektivu kamarádů z MiniTOMu se blíží. Letos se děti mohou těšit na nové prostředí turistické chaty ve Sloupu v Čechách a pestrý program uzpůsobený do každého počasí.    Nebude chybět ani late night show Káji Meixnerové či kulinářské speciality Verči Vlasákové!    A to vše pod dozorem povolaného odborníka na […]

Zobrazit více »

Výroční členská schůze 2019

Přijměte, prosím, srdečné pozvání na Výroční členskou schůzi KČT Sokol Turnov, která se koná v pátek 22. listopadu 2019 v hotelu KAREL IV. v Turnově. Program : od 18:00 prezence, příspěvky na rok 2020, občerstvení od 19:00 program schůze 1. Zahájení schůze, uvítání hostů 2. Zpráva o činnosti v roce 2019 3. Zpráva o hospodaření […]

Zobrazit více »

Vyzvědači 2019

Tomíci jako Vyzvědači v temných uličkách Jedna z nejoblíbenějších disciplín tomíkovského Víceboje se jmenuje „Vyzvědači v temných uličkách“. Hra inspirována J. Foglarem se odehrává ve městě, které má vhodně uzpůsobené historické centrum. Centrum města je pořadatelem rozděleno na několik částí, přičemž každá část je přidělena jednomu družstvu. V sobotním dopoledni pak jednotlivé týmy tvoří otázky […]

Zobrazit více »

Alternativní výlet

Vede Honza Grégr. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

BB podzimní Bosna

Již tradiční školní podzimní prázdniny v Pasekách. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Vínování na Moravě

Jedeme do Hnanic (tedy ne těch u Turnova) a budeme užívat podzimu a jeho darů a taky trochu chodit a jezdit na kole. Michal a Milča Kučerovi Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Lučany – Bramberk – Jablonecké paseky

Délka výletu do 7 km. Podle Mirka Poláka. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Mužinec

Vede Vláďa Polívka. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Další akce