Načítám Akce

Uplynulé Akce

Navigace pro seznam (Akce)

Květen 2019

Praha, víc nepovíme…

18. května
Praha

Dobrý den, ahoj! Čeká nás další, tentokrát kulturní akce, jaká tu ještě nebyla!  V sobotu 18. května se vydáme do Prahy, kde spousta z Vás určitě byla, ale třeba někdo nevěděl, kolik je v ní historických krás. Nejprve navštívíme ZOO a poté s chutí vyrazíme do pražských uliček a ulic, k hradu a tak ke všemu, co má každý Čech a turista znát. Podrobnější informace Vám ještě pošleme, ohledně časů, peněz (co turistika proplatí a co ne) apod. Bude to…

Zobrazit více »

Kozákov 2019

17. května

VÝ-LET/BĚH na Kozákov bude 17. května. Start v 17:00, vše ostatní jako obvykle (sraz, místo, trasa, ....) Dobrovolníci na zajištění čehokoli na trati jsou tradičně vítáni! Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Z Panské skály ke skleněnému kohoutu

17. května

Délka výletu 6 km. Vede Honza Grégr. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

BB květnová Šumava

4. května - 8. května

Turistická chata na Prášilech a prodloužení víkendu až na svátek do středy. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Za starým železářstvím

4. května

Délka výletu 10 km. Vede Láďa Šourek. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »
Duben 2019

70+

27. dubna

Vede Dobra Houserová. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Jarní voda 2019 – Ohře

26. dubna - 28. dubna

Volba letošní vody padla na řeku Ohři. Sraz v pátek. Startovním místem bude nejpravděpodobněji Loket (místní tábořiště firmy Dronte). Lodě budu objednávat z vodácké půjčovny ve složení plastová loď, pádla, vesty a do jedné lodě dva barely. Konec plavby je naplánován na neděli 28.4.2018. Místo konce plavby budou pravděpodobně Vojkovice, odkud se můžeme vrátit vlakem k autům. Nicméně se pokusím domluvit odvoz zpět do Lokte autem vodácké půjčovny. Přihlášky na akci přijímám do 14.4.2019. AHOJ Zbyněk Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Jarní výlet

20. dubna

Dobré odpoledne vespolek, Pojďte s námi prošlapat pár turistických stezek a provětrat po zimě zaprášené plíce v našem malebném rodném kraji. Co: Jarní výlet okolím Turnovska Kdy: Sobota 20.4. Sraz: 9:15 na Hlavním nádraží (odjezd v 9:30) Návrat: nepřemůže-li nás únava ještě před cílem, tak 16:35 tamtéž S sebou: Pohodlnou výletnickou obuv, komfortní procházkový oděv, dostatek pramenité vody, vydatnou turistickou obědosvačinu, pár Korun českých na případného nanuka a především správnou jarní náladu Trasa: Semily – Riegrova stezka – Malá Skála…

Zobrazit více »

Velikonoce na Vysočině

20. dubna - 22. dubna

Tradičně pojedeme na Vysočinu, buřty budou určitě taky a vše ostatní se uvidí. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

BB Velikonoce

18. dubna - 22. dubna

Tentokrát až na Jižní Moravě, konkrétně na severním okraji Chřibů máme zajištěné ubytování v obci Divoky. V plánu jsou pěší i cyklo výlety, využít 4 dny volna! Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Velikonoce CHROMÁBU – Černý Důl

18. dubna - 22. dubna
Černý Důl

Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Velikonoční vandr

18. dubna

Délka výletu 7 km. vede Vláďa Polívka. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »
+ Export Events