Načítám Akce

Uplynulé Akce

Navigace pro seznam (Akce)

Únor 2019

Lezení a boulderování

16. února
Praha

Dobrý den, ahoj, Máme tu další akci. Jéééj !!! Ta se bude konat 16.2. v Praze. Půjdeme si zalézt na stěnu a boulder. Takže strach z výšky a pud sebezáchovy nechte doma. Odjezd vlakem v sobotu ráno v 8:44 vlakem, sraz v 8:30 na nádraží. Předpokládaný návrat 17:12 opět na nádraží. S sebou: svačina na celý den, sportovní oblečení, pití, kapesné. Pokud máte sedák a lezečky, můžete si je vzít. Jinak se dá vše půjčit na místě. Také si vezměte…

Zobrazit více »

Cestovník 2019 – Írán

15. února

Srdečně vás zveme na promítání fotografií z cesty po Íránu - kultura a památky staré Persie. Promítá Vendula Šubertová. Proskupinu(y):

Zobrazit více »

Zimní Bosna 2019

8. února - 10. února

V zimě zase na Bosnu. Jako vždycky lyžování, jak na sjezdovkách, tak i na běžkách. Snad nám to sníh dopřeje. Budeme se těšit! Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Cestovník 2019 – Dubaj a Omán

1. února

Srdečně vás zveme na promítání fotografií z cesty po Dubaji a Ománu - nejen poušť, ale i hory a jezera. Promítají Michal a Milča Kučerovi. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »
Leden 2019

K památníku horolezců

26. ledna

Délka 7 km. Vede Vláďa Polívka. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Víkend mládeže

25. ledna - 27. ledna

Volno, konečně! Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Šumava na běžkách

23. ledna - 26. ledna

" order_by="sortorder" order_direction="ASC" returns="included" maximum_entity_count="500"] Vyrážíme na čtyřdenní běžkování na Šumavě v okolí naší oblíbené Filipovy Huti. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Cestovník 2019 – Kazachstán a Kyrgyzstán

18. ledna

Srdečně vás zveme na promítání z cesty po středoasijských republikách - tedy o cestě Kazachstánem, kyrgyzských horách a místní kultuře "Kušaj a pičaj"  Promítá Anežka Smutná. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

BB lyžařský víkend

18. ledna - 20. ledna

Konečně pořádná zima! O víkendu jedeme na Bosnu. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Aquapark Babylon v Liberci

12. ledna

  Ahoj, blíží se nám druhá akce tohoto roku, kterou bude Aquapark Babylon v Liberci. Akce se bude konat 12.1.2019 v bazénu centra Babylon. Sraz je v sobotu 12.1. v 9:00 na vlakovém nádraží (odjezd v 9:21). Přibližný návrat bude v 15:55 také na vlakové nádraží v Turnově. Co s sebou: plavky, ručník nebo osušku, svačinu + pití, peníze (vstupné Aquapark 350,- Kč + malé kapesné), čepice Přihlašujte se na tomto odkazu: https://doodle.com/poll/wca2n6b4igc4scd4     Těšíme se na vás Kuba, Martin…

Zobrazit více »

Zimní pobyt na Bosně – RD Laudovi

11. ledna - 13. ledna
Bosna

sjezdovky a běžky, sněhu bude dost. Pro skupinu(y):

Zobrazit více »

Cestovník 2019 – Reunion

4. ledna
Sokolovna Turnov – zasedací místnost

Srdečně vás zveme na promítání fotografií z cesty po ostrově Reunion - sopky, džungle, vodopády v Indickém oceánu. Promítají Mirek a Jana Mejzrovi Pro skupinu(y):

Zobrazit více »
+ Export Events