Parním vlakem na oslavu 130 let Klubu českých turistů


Deprecated: Funkce wp_make_content_images_responsive není podporována už od verze 5.5.0! Použijte prosím raději funkci wp_filter_content_tags(). in /data/web/virtuals/185153/virtual/www/wp-includes/functions.php on line 4859

Vážení turisté.
Jménem oboru KČT Sokol Turnov si vás dovolujeme pozvat na oslavu 130 let Klubu českých turistů. Tato oslava proběhne v sobotu 22.9.2018. K této příležitosti náš odbor objednal parní vlak, který bude speciálně vypraven pro všechny členy KČT Sokol Turnov.
Do parního vlaku lze nastoupit, vystoupit, či přistoupit na všech zastávkách mezi nádražím Turnov a Semily se zajížďkou do Spálova ze Železného Brodu. Odjezd z turnovskho nádraží v 8:52 a zpět ze Semil v 13:09.
Po celou dobu jízdy vlaku bude hrát kapela s názvem "Duo BigBand". Během jízdy mužete využít služeb restauračního vozu, který bude zařazen v soupravě vlaku.
Po příjezdu parního vlaku do Turnova pokračuje program oslav v Kulturním centru Střelnice.
Smyslem celé akce je oslavit výročí 130 let KČT společnou akcí, kde se všichni členové společně sejdeme a prožijeme jeden den při turistických aktivitách, které tato akce nabízí. Příznivci pěší turistiky mohou zvolit pochod Riegrovou stezkou ze Semil na Spálov. Cyklisté mohou využít služebního vozu pro přepravu kol pro naplánování své cyklotrasy. Vodáci a příznivci koloběžek si mohou bezplatně zamluvit loď a koloběžku pro vodácký výlet z Malé Skály do Dolánek a koloběžkovou jízdu zpět na Malou Skálu. Další putování a výlety necháme na vaší fantazii.

Těšíme se na vaši účast.

Za KČT Sokol Turnov Zbyněk Báča